107 OK PED Lined Silicone Insoles – Ref. 107

L7,000

Ka stok

In Stock

SKU: 1546

Pershkrimi i produktit

Ndihmon ne menyre efektive ne lehtesimin e dhimbjeve plantare dhe ne parandalimin e krijimit te kallove.

Indikimet: Bunione, tendinit, talalgia, metatarsalgia, ne kujdes post operator, ne personat qe qendrojne per shume gjate ne kembe.

Paketimi: 2 shtroje silikoni. E disponueshme ne gjashte masa.