103 OK PED Silicone Heel With Lateral + Central Insert

L3,590

Ka stok

In Stock

SKU: 1545

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Thember silikoni me perforcim qendror dhe lateral, lehtesisht e pershtatshme me kepucen. Amortizon goditjet e shkaktuara ne kembe, gjunje apo ije, gjate ecjes, vrapimit apo qendrimit ne kembe, duke ju siguruar kembe me te shplodhura e pa dhimbje.

indikimet

– Mbron thembren nga goditjet e ushtruara gjate ecjes dhe vrapimit.

– Ne tendinitin e tendines se Akilit.

– Talalgia

– Bursit

– Ne traumat e Calcaneus spur dhe trauma te pergjithshme te shkaktuara nga aktiviteti fizik.

paketimi

2 thembra silikoni.

E disponueshme ne tre masa.