119 Shock Absorber Gel Insole (Shtroje kepucesh)

L1,740

Ka stok

In Stock

SKU: 2489

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shtroje kepucesh me xhel te cilat sigurojne amortizim te goditjeve (vecanerisht ne zonen e thembres dhe zonen metatarsale) duke mbrojtur ne kete menyre kembet.

Jane shume te holla dhe te lehta per tu vendosur ne cdo kepuce.

indikimet

  • Ofron nje suport maksimal per anatomine e kembes.
  • Amortizon goditjet dhe parandalon dhimbjet ne shputen e kembes.

paketimi

2 shtroje kepucesh. E disponueshme ne tre masa.