1571 OKPED Heel Cup Central Spur (Thember silikoni)

L1,680

Ka stok

In Stock

SKU: 1571

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Thember silikoni OK PED, me nje pike qendrore per shkarkimin e tensionit. Amortizon goditjet e shkaktuara ne kembe, gjunje apo ije, gjate vrapimit apo qendrimit ne kembe, duke ju siguruar kembe te shplodhura e pa dhimbje.

indikimet

– Mbron thembren nga goditjet e ushtruara gjate ecjes dhe vrapimit.

– Ne tendonitin e tendines se Akilit.

– Talalgia

– Bursit

– Ne traumat e Calcaneus spur dhe trauma te pergjithshme te shkaktuara nga aktiviteti fizik.

paketimi

  • 2 thembra silikoni.
  • E disponueshme ne tre masa.