23202 Gel Ankle Brace (Fiksues kyci me xhel)

L5,650

Ka stok

In Stock

SKU: 1301

Pershkrimi i produktit

Indikohet ne ndrydhje te kycit, tendosje dhe jostabilitet te tij.