17338 Arch Support Easy Step -Suport per harkun e kembes

L1,170

Ka stok

In Stock

SKU: 1278

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suporton harkun e rene te kembes. Pershtatet ne te gjitha kepucet. Me vetengjitje ne pjesen e poshtme dhe material gome te bute ne pjesen e siperme.