TestoJack 200 Veg Capsules

L3,920

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10786

Pershkrimi i produktit

  • Nxit potencën tek meshkujt
  • Suport për aktivitetin seksual

NOW® TestoJack 200™ është një kombinim i përbërësve natyralë bimorë si Tongkat Ali, Tribulus, Maca and Horny Goat weed, të njohur për vetitë e tyre në rritjen e libidos për aktivitetin seksual dhe vitalitetin e përgjithshëm. Përvec këtyre kjo formulë përmban dhe Amerikan Ginseng, Panax Ginseng dhe Muira Puama për të ruajtur nivelet e energjisë.

 

perdorimi

2 kapsula, 1 deri në 3 herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

paketimi

60 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Rrënjë Tongkat Ali (Ekstrakt Eurycoma longifolia Jack) 200 mg *
Rrënjë Maca organike (Lepidium meyenii) (Koncentrat 6:1) 500 mg *
Ekstrakt nga gjethe Epimedium (Horny Goat weed) (min. 3% Icarin) 250 mg *
Ekstrakt fruti Tribulus terrestris 250 mg *
Rrënjë American Ginseng (Panax quinquefolium) 75 mg *
Rrënjë Panax Ginseng (Panax ginseng) 75 mg *
Rrënjë Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) (Koncentrat 12:1) 50 mg *

perberes te tjere

Celulozë (kapsulë), Stearat Magnezi (origjinë bimorë), pluhur celulozë dhe silic.