B-12 InstantEnergy packets 2000 mcg

L2,650

Ka stok

In Stock

SKU: 10104

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bustina me veprim te shpejte qe permbajne tre forma B-12, B kompleks, Co-enzima, krom dhe kreatine.

SPECIFIKIME

  • Tre forma B-12 për përthithje optimale duke përfshirë Co-enzima, B-kompleks, Krom dhe kreatinë
  • Praktike dhe me veprim të shpejtë
  • Tani me vitaminën B-12 InstantEnergy nga NOW® është më e thjeshtë se kurrë për të marrë energji dhe për të qëndruar në formë, i përqëndruar dhe i furnizuar me energji gjatë ditëve të ngarkuara. Kjo formulë perfekte dhe e balancuar tejkalon gjithë hamendësimet e tjera për të qëndruar me energji, duke na furnizuar me një përzierje nga përbërësit më me benefite në njw formulë të vetme dhe të thjeshtë.

PERDORIMI

1 bustinë cdo ditë. Mund të përzihet me ujë, lëng ose pijen tuaj të preferuar ose të konsumohet direkt.

PAKETIMI

75 bustina

PERMBAN

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Tiaminë 1.5 mg 100 %
Niacin (Vitaminë B3 si Niacinamide) 20 mg 100%
Riboflavin (Vitaminë B2) 1.7 mg 100%
Vitaminë B6 (si HCl Piridoksine) 2 mg 100%
Acid Folik 400 mcg 100 %
Krom (nga kromium picolinate) 60 mcg 50%
Acid Pantotenik (Vitamin B5) 30 mg 300% 300%
Monohidrat kreatine 250 mg *
Vitamin B-12 (si Cianokobalamin, Metilkobalamin dhe Dibenkozide) 2 33,333%

PERBERES TE TJERE

Xylitol, maltodekstrine orizi, acid citrik, celulozë, shije natyrale qitro dhe silic. Përmban sojë.