Brewer’s Yeast 650 mg Tablets

L2,030

Ka stok

In Stock

SKU: 10811

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Me vitamina të grupit B, minerale, aminoacide dhe B-glucan

NOW® Brewer’s Yeast përmban vitamina, kryesisht të grupit B, minerale dhe përbërës të tjerë si aminoacide dhe B-glucan. Pa shtesa të tjera sintetike. Tiamina (Vit.B1), Riboflavina (Vit.B2), Vitamina B6, Niacina, Acidi Folik, Biotina dhe Acidi Pantotenik gjenden në formë natyrale tek kjo maja.

perdorimi

3 tableta, 3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 5 *
Totali Karbohidrateve 1 g <1%
Proteina 1 g 2%
Maja 1.95 g *

perberes te tjere

Hidroksipropil celulozë, acid stearik (origjinë bimore), Kroskarmelozë natriumi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.

paketimi

200 tableta