IMMUNITY GUMMY x 60 cps Trace Minerals

L3,700

Ka stok

In Stock

SKU: 13893

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kapsula xhelatinoze të cilat sigurojnë në dietën tuaj zinkun, Vitaminën C, Vitaminën D dhe qershinë Acerola të nevojshme për të mbështetur sitemin imunitar.

 

Permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 25
Karbohidratet Totale 6 g 2%
Vtaminë C 165 mg 183%
Vitaminë D 6 mcg 30%
Zink 7 mg 64%
Natrium 5 mg <1%
Ekstrakt i lëngut të qershisë acerola 20 mg **

Perdorimi

2 kapsula xhelatinoze në ditë ose gjatë vaktit për të siguruar që lëndët ushqyese të qëndrojnë mirë në stomak gjatë tretjes.

paketimi

60 kapsula xhelatinoze.