Vitamina C Pura retard

L1,040

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2433

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vitamina C me doze te larte (1000 mg). Vitamina C ka veti antioksiduese per organizmin, favorizon metabolizmin energjitik te qelizave duke mposhtur lodhjen dhe plogeshtine, nxit sistemin imunitar dhe favorizon sintezen proteinike te Kolagjenit.

 

Produkt Vegan

perdorimi

1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

permban

Vitaminë C1000 mg

nuk permban

Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.