DONNA LIFE VIE URINARIE 16 POCKET DRINK

L1,840

Ka stok

In Stock

SKU: 13374

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes bazuar në ekstraktin e titruar të boronicës së kuqe, manaferrës, shufrës së artë dhe çajit jeshil, me D-manozë te cilat nxisin funksionalitetin e traktit urinar dhe drenimin e lëngjeve të trupit.

 

Permbajtja

Permbajtja: Sasia per dozim:
Boronica d.e. tit. 30% 133.5 mg
Marrja e proantocianidinës 40 mg
D-Manoza 1000 mg
Ekstrakt i Solidago 100 mg
Ekstrakti i çajit jeshil 100 mg
Ekstrakt i Bearberry d.e. tit. 20 % 100 mg
Furnizimi i hidrokinoneve si arbutina 20 mg

perdorimi

Merrni nje bustine në ditë me stomak plot, të pastër ose të holluar në ujë.

paketimi

16 bustina.