CHASTE BERRY (VITEX) 90 VCAPS

L2,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13285

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili mbeshtet sistemin endokrin.

• Ekstrakt i standardizuar Me Dong Quai
• Mbështet funksionin endokrin

Chaste Berry është përdorur tradicionalisht nga herbalistet për shekuj; rrjedh nga fruti i Vitex agnus-castus dhe mbështet funksionin e sistemit endokrin. Dong quai është përfshirë për të plotësuar këtë formulë për mbështetjen e shëndetit të grave.

Permbajtja

Permbajtja Sasia per dozim Sasia % se vleres ditore
Ekstrakt i pemës së manave të dëlira (Vitex), Dong Quai (Angelica sinensis) (Rrënja) 300 mg *
Dong Quai (Angelica sinensis) (Rrënja) 150 mg *

perdorimi

Merrni një kapsulë në ditë.

paketimi

90 Kapsula.