ANCER AQUA BLOC 10cm x 12st x5 ANTIBAC

L590

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12058

Pershkrimi i produktit

Ankerplast AquaBlock ofron mbrojtje maksimale qe zgjat, nga uji dhe bakteret. I perbere nga nje poliuretane special transparent, i cili lejon lekuren te marre fryme lirisht. Eshte shume i holle dhe transparente cka e ben lehtesisht te perdorshem.