SENSITIVE FIX 5CMX5M LEUKOPLAST NAJLON

L365

Ka stok

In Stock

SKU: 0223

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Leukoplast me ngjitje qe zgjat. I pershtatshem edhe per lekure shume te ndjeshme dhe delikate. I lehte per tu aplikuar ne cdo zone te trupit. Nuk pengon frymemarrjen e lekures. Mund te pritet pa gershere.