BENDE ELASTIKE 10 CM X 4 M SELFIX -Me qese

In Stock

SKU: 10712

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bende elastike me vetengjitje. E bute, kompakte dhe lehtesisht e fiksueshme ne cdo zone te trupit. Ngjitet vetem tek copa mbi te, jo ne lekure apo floke. Nuk ka nevoje per kapese apo ngjitese per tu fiksuar.