CLASIC FIX 5cm x 5 m (bardhe+bezhe)

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 2301

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Leukoplast me ngjitje qe zgjat. I pershtatshem per lekure normale. I disponueshem ne 2 ngjyra (bezhe dhe te bardhe).