ANCER AQUA BLOC DM 22.5 X 20 -PIC

L320

Ka stok

In Stock

SKU: 0089

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ankerplast AquaBlock ofron mbrojtje maksimale qe zgjat, nga uji dhe bakteret. I perbere nga nje poliuretane special transparent, i cili lejon lekuren te marre fryme lirisht. Eshte shume i holle dhe transparente cka e ben lehtesisht te perdorshem.

paketimi

20 copë