CLASIC FIX 1.25 X 5 M -PIC

L180

Ka stok

In Stock

SKU: 0175

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Leukoplast me ngjitje qe zgjat. I pershtatshem per lekure normale. I disponueshem ne 2 ngjyra (bezhe dhe te bardhe).