Bende elastike Flexa soft 12 cmx 4 m_PIC

L90

Ka stok

In Stock

SKU: 2825

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bende elastike, e bute dhe shume komforte ne kontakt me lekuren. Lahet dhe mund te perdoret disa here.