Balancing Cream

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 0997

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem balancues per kujdesin e lekures se kombinuar.

specifikime

– Balancon permbajtjen e lipideve te (zonave te thata dhe te yndyrshme) te lekures

– Absorbon sebumin e tepert dhe le siperfaqen e lekures mat.

– Hidraton dhe qeteson lekuren.

perdorimi

Aplikoni rregullisht kremin ne mengjes dhe ne mbremje.
I pershtatshem si baze MAKE-UP

paketimi

50ml

permban

Krundet e orizit
Ekstrakti i algave te kuqe (Condrus crispus)
 Aloe vera
Puder poliamide

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.