Gentle Cleansing Powder

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 1068

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Puder e tretshme ne uje per pastrimin e lekures mikse. Absorbon yndyren e lekures dhe e le ate te bute.

perdorimi

Perzieje pudren me uje, masazhoje ne lekure, shpelaje me uje te vaket.

paketimi

100 gr

perberja

Niseshte misri e hidrolizuar

Silica (silicon dioksidi)

Aminoacide

Polipeptide biosintetike

nuk permban

 Konservante, pa parfum dhe pa gluten.