INTENSE CLEARING MASK 75 ml

L2,970

Ka stok

In Stock

SKU: 13853

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë për pastrim të thellë me kompleks inovativ Equal Rafining dhe Kaolinë, rafinon poret dhe rregullon prodhimin e tepërt të sebumit. Zbut irritimet dhe parandalon njollat ​​e lëkurës, duke përmirësuar dukshëm strukturën e lëkurës.

 

permban

  • Kaolinë: argjilë e bardhë kineze; ka efekt thithës i sebumit, pastrues dhe matifikues
  • Ekstrakti i Aloe Verës: Qetësues, pastrues, hidratues
  • Bisabolol: Redukton inflamacionin
  • Mentol: Ofron një efekt freskues në lëkurë
  • Glicerina: Zbut lëkurën dhe rrit përmbajtjen e lagështisë së lëkurës
  • Kompleksi i Rafinimit të Barabartë: Kombinimi i acidit oleanolik dhe ekstraktit nga lëvorja e Enantia

perdorimi

Aplikoni në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. Lëreni deri në 20 minuta, më pas hiqeni me kompresa të ngrohta.

paketimi

75 ml.