Iperidrella – Crema Giorno BIO&VEGAN

L3,350

Ka stok

In Stock

SKU: 0705

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite i pershtatshem per lekurat normale dhe mikse. Hidraton dhe normalizon prodhimin e yndyres. Parandalon dhe redukton rrudhat si dhe mbron lekuren nga ndotja dhe rrezet e diellit.

Mund te perdoret i kombinuar me trajtimin “GLYCOLIC ACID” ose me vete si krem dite. I pasur me ekstrakt aloe, mullage, barin e pezmit, grejpfrut, si dhe vitaminat C, E.

PERDORIMI

I kombinuar me trajtimin “GLYCOLIC ACID”, rekomandohet te perdoret ne mengjes pas aplikimit te kremit me acid glikolik me perqendrime te ndryshme. Si trajtim me vete rekomandohet aplikimi i kremit ne mengjes para ekspozimit ne diell.

PAKETIMI

50 ml