Tinted Balancing cream

L2,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2753

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem ngjyrues per lekuren mikse.

specifikime

– Normalizon dhe redukton yndyren e tepert te lekures.

– Hidraton dhe qeteson lekuren

– Efekt matifikues.

– I pershtatshem edhe per lekure te yndyrshme per shkak te permbajtjes se ulet te lipideve

perdorimi

Aplikoni cdo dite ne mengjes.

paketimi

50ml / 200 ml

perberja

  • Pigmente
  • Krunde e orizit
  • Ekstrakti i algave te kuqe (Condrus crispus)
  • Aloe vera
  • Puder poliamide

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.