Gel Solution 50% – Mantenimento BIO&VEGAN

L6,150

Ka stok

In Stock

SKU: 0699

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel me perqindje te larte te acidit glikolik, 50%. Rekomandohet per lekurat normale dhe mikse. Lufton rrudhat e thella duke ndihmuar ne rigjenerimin qelizor. Gjithashtu stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.

PERDORIMI

Aplikohet 1-2 here ne jave, lihet te veproje 3-5 minuta dhe shperlahet.

PAKETIMI

100 ml