DEFENCE MAT REBALANCING ASTRINGENT LOTION

L2,060

Ka stok

In Stock

SKU: 2836

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion astringent për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. Mbron lëkurën nga bakteret, pastron dhe dhuron një ndjesi freskie.

permban

Ekstrakti Spirea ulmaria:  Rrit mbrojtjen natyrale të lëkurës kundër baktereve duke promovuar prodhimin e substancave antimikrobike. Pastron lëkurën, duke zvogëluar madhësinë e poreve.

Ujë i distiluar Hamamelis dhe trendafili:  Kanë efekte astrigente dhe freskuese.

Zink PCA:  Ndihmon në rregullimin e nivelit të sebumit.

Acid laktik:  Rregullon pH e lëkurës.

perdorimi

Aplikojeni  me ndihmën e një tamponi dhe pastroni lëkurën tuaj duke evituar kontaktin me sytë.

paketimi

200 ml