Crema 12% BIO & VEGAN

L3,650

Ka stok

In Stock

SKU: 0702

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me acid glikolik 12 %, i pershtatshem per lekurat normale dhe mikse.

Acidi glikolik ushtron nje efekt eksfolues, stimulon rigjenerimin qelizor dhe prodhimin e kolagjenit dhe elastines, duke qene keshtu nje antirrudhe i fuqishem. Aloe vera, mullaga e bardhe dhe bari i pezmit ndihmojne ne hidratimin dhe tonifikimin e lekures. I pasur gjithashtu me vitaminat A dhe E.

PERDORIMI

Perdoret per trajtim 30 ditor. Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje pas perdorimit te BEFORE TREATMENT LOTION dhe para perdorimit te Iperidrella (ne mengjes) and Ipernutrella (ne mbremje). Ne ditet e para te aplikimit rekomandohet te shperlahet pas disa minutave, per te shmangur skuqjen e lekures.

PAKETIMI

50 ml