O.SH FACE MASK PUMPKIN&HONEY 75ML-40858E

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 12940

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë për fytyrën për të ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së poreve falë formulës veçanërisht për lëkurën e yndyrshme.

Formula, e bazuar në vajin organik të kungullit dhe mjaltin, ndihmon në kontrollin e yndyrshmërisë së lëkurës dhe i siguron asaj ushqim.

Perdorimi

Aplikoni maskën në fytyrë të pastër të thatë duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. Lëreni për 10 minuta. Shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë.

paketimi

75 ml.