Clarifying Cleansing Gel

L3,250

Ka stok

In Stock

SKU: 11786

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel pastrues për lëkurat e yndyrshme, i cili largon yndyrën e tepërt, ka efekt keratolitik dhe e lë lëkurën e pastër dhe të butë.

perdorimi

Aplikoni xhelin në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhojeni butësisht dhe me pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

perberesit

  • Ekstrakt i majasë: I pasur me vitamin B dhe Alantoine, rregullon prodhimin e sebumit.
  • Decil Glukosid: Substancë natyrale aktive për pastrim.
  • Alantoin: Suporton rigjenerimin natyral të lëkurës.

paketimi

500 ml