Crema Opacizzante BIO VEGAN

L1,720

Ka stok

In Stock

SKU: 2734

Pershkrimi i produktit

Krem i pershtatshem per lekurat mikse. Jo komedogjen. (Nuk bllokon poret dhe si rrjedhoje nuk krijon pika te zeza)

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

permban

Niseshte dhe Fistik – reduktojne prodhimin e yndyres dhe minimizojne poret.

Kastravec – efekt purifikant

Acid hialuronik, ekstrakt kamomili dhe Aloe vera – efekt hidratues dhe qetesues.

perdorimi

Aplikoni kremin pas pastrimit te fytyres. Ideal si baze per make up-in. Rekomandohet te perdoret i kombinuar me qumesht pastrues dhe tonikun dermopurifikant.

paketimi

30 ml