DHEA 50 MG x 30 TAB-PHARMACY

L850

Ka stok

In Stock

SKU: 12041

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes DHEA (dehydroepiandrosterone), i cili nxit metabolizmin e glukozes, të reduktojë çrregullimet mendore ose fizike të lidhura me moshën dhe të forcojë kockat.

perdorimi

1 tabletë në ditë pas ngrënies.

Permbajtja

Përmbajtja: