ANTI AGING AFTER SUN REPAIR 50 ML

L2,600

Ka stok

In Stock

SKU: 10210

Pershkrimi i produktit

Krem antirrudhë i dizenjuar posacërisht për tu përdorur pas ekspozimit në diell. Ndihmon në relaksimin dhe qetësimin e lëkurës dhe siguron një ngjyrë cokollatë që zgjat. Përmban pantenol, bisabolol, aloe vera dhe ekstrakte të rrënjës së jamballit (Likuiricia).

Funksioni:

  • Mbështet sistemin e riparimit të lëkurës
  • Efekt relaksues dhe ftohës
  • Qetëson dhe freskon lëkurën e stresuar nga rrezet e diellit
  • Lëkurë dukshëm e butë dhe e lëmuar

 

Permban

Lëngu i Aloe Verës: Aloe Vera redukton kruajtjen, ka një efekt ftohës, anti-inflamator dhe hidratues.

Alfa-bisabolol: Ekstrakt ujor i kamomilit, qetësues i lëkurës

Rrënja e jamballit: Qetësues i lëkurës

Gështenja e kalit: Lufton formimin e edemës

perdorimi

Aplikoni produktin në lëkurë të pastër dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht

paketimi

50 ml.