Optimal Tinted Complexion Cream

L3,100

Ka stok

In Stock

SKU: 1099

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem optimal me spf 10 i cili mbron lekuren kerkuese gjate dites nga faktoret fizike (era, rrezatimi diellor, pluhuri).

– Eleminon shenjat e lodhjes dhe stresit ne lekure

– Siguron nje hidratim te mire te lekures

perdorimi

Aplikoni ne lekure pas pastrimit te lekures.

paketimi

50 ml

perberja

Oksid hekuri

Izomerat i sakaridit.

Oksid Titaniumi

Etil metoksicinamate

Vitamin E

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.