Crema Super Protettiva SPF 50 – Viso

L2,360

In Stock

SKU: 0011

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Formula e pasur me vaj argani, vaj ulliri dhe vitamina, ben qe kremi te kete nje efekt te fuqishem hidratues dhe antirrudhe. Fale pranise se ekstraktit te aloes, mullages dhe kamomilit kremi ka gjithashtu efekt qetesues, nderkohe qe prezenca e luleve te monoit i japin nje arome te fresket dhe delikate. Mbrojtja e larte SPF 50+ parandalon skuqjen e lekures.

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

PERDORIMI

Tundeni para perdorimit. Aplikojeni kremin ne lekure 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell dhe masazhojeni ate. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

PAKETIMI

50 ml