DEFENCE SUN BABY & KID 50+ SPRAY LOTION

L3,300

Ka stok

In Stock

SKU: 12838

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Spraj me mbrojtje maksimale me SPF 50+ per bebet dhe femijet.
Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit: Mbron nga demtimet afatshkurtra qe rrezet UVA dhe UVB shkaktojne. Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR. Mbron nga demtimet afatgjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

permban

-Teknologjia NETWORK EXPERT: Bazuar ne nje polimer special, i cili formon nje rrjete mbi lekure qe “ruan” filtrat, gje qe rezulton ne shperndarje maksimale te diellit mbi lekure dhe permiresim te performances se filtrimit.
-Kompleksi PRO-Repair, nje sinergji e vecante e perberesve aktive:
-Niacin: ndihmon per te luftuar demtimin biologjik, duke forcuar keshtu mekanizmat e mbrojtjes natyrale te ADN-se dhe riparimit.
-Beta-Glucan/L-Carnosine: Patente e perberesve qe stimulojne sistemet natyrale te mbrojtjes se lekures dhe luftojne radikalet e lira.
-Vitamin E: Ka efekt antioksidues.

perdorimi

Aplikojeni para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin cdo dy ore ose sa here te jete e nevojshme. Tundeni para perdorimit.

paketimi

200 ml