Latte Solare Protettivo SPF 50 – Viso e Corpo

L3,060

Ka stok

In Stock

SKU: 1905

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ofron mbrojtje te larte ndaj rrezeve UVA-UVB nderkohe qe zbut dhe hidraton lekuren tuaj fale pranise se vajit te luleve monoi, arganit, avokados dhe ullirit. Ndihmon n zbut e marrjen e nje ngjyre te njetrajtshme duke parandaluar djegien nga dielli, skuqjen e lekures dhe eritemat. Aplikohet dhe perthithet lehtesisht nga lekura.

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

perdorimi

Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure dhe masazhojeni ate 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

paketimi

50 ml