PREMIUM AGE PROTECTOR SPF 30 50 ML

L3,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10681

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem për mbrojtje ndaj diellit, me spf 30. Redukton njollat kafe si dhe parandalon krijimin e njollave të reja. Hidraton lëkurën dhe minimizon poret. Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës. Redukton rrudhat. Vecanërisht pas trajtimeve peeling, kur lëkura është më e hollë dhe më e ndjeshme, rekomandohet përdorimi i kremit të diellit për së paku 4 javë pas trajtimit.

Qëllimi dhe funksioni:

  • Mbron lëkurën nga rrezatimi UV
  • Redukton njollat ​​ekzistuese të moshës
  • Parandalon formimin e njollave kafe
  • Rifinon poret e lëkurës
  • Për një çehre dukshëm më të njëtrajtshme dhe më të shndritshme
  • Përmirëson rigjenerimin e lëkurës
  • Redukton rrudhat

 

Perdorimi

Aplikojeni ne fytyrë dhe në qafë në mëngjes.

paketimi

50 ml