ALOE DE-STRES

L400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1108

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske per lekure sensitive me Aloe Vera dhe mikroalgen Spirulina Plastensis.

 

specifikime

– Qeteson dhe rigjeneron lekuren

– Permbajtja e larte e acideve yndyrore esenciale, vitaminave, mineraleve ka rol te rendesishem ne mbrojtjen natyrale te lekures, uljen e reaktivitetit dhe rritjen e hidratimit te saj.

perdorimi

Perzieni 30 gr puder me 60 ml uje derisa te formohet nje mase homogjene. Lereni te veproje per 15-20 minuta

paketimi

30 gr

perberja

Aloe Vera

Spirulina plastensis

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.