DEFENCE MAN ENERGISE REVITALISING CREAM-GEL

L2,450

Ka stok

In Stock

SKU: 10404

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem fytyre revitalizues per meshkuj.

PERMBAN

Polisaharidi bioteknologjik: Lufton radikalet e lira dhe mbron nga faktoret e mjedisit.

Arginina: Hidraton dhe zbut lekuren.

Kreatina: Derivat aminoacidesh qe promovon vitalitetin e lekures.

Perberes aktiv ftohes: Absorbohet menjehere dhe jep nje efekt freskues qe zgjat.

PERDORIMI

Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne darke.

PAKETIMI

50 ml