NS ORGANIC CERTIFIED SOOTHING CLEANSING-8703E

L1,380

Ka stok

In Stock

SKU: 12945

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel pastrues për lëkura të ndjeshme. Neutralizon tonin e lëkurës, dukë e bërë atë tepër të butë dhe rrezatuese.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur, shmangni zonën se syve. Shpëlani me ujë të bollshëm.

Permban

  • Rhodiola rosea që është e pasur me acide organike, mangan, bakër, zink, vajra esencialë dhe avonoidë.
  • Vaji organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

Paketimi

140 ml