Anti Aging Sun Guard Spf 30

L2,400

Ka stok

In Stock

SKU: 1395

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dielli me veti antirrudhë me SPF 30.
Ideal për tu përdorur nga personat me lekurë të ndjeshme ndaj diellit dhe gjatë diteve të para të ekspozimit në diell.

PERDORIMI

Aplikoni kremin 30 minuta para ekspozimit në diell dhe perserisni aplikimin sa herë që të jetë e nevojshme.