Soothing face lotion

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 4990

Pershkrimi i produktit

Locion qetesues per kujdesin e lekures sensitive.

specifikime

– Shmang rritjen e reaktivitetit te lekures se ndjeshme.

– Absorbohet lehte,pa e lene lekuren te yndyrshme,

– Parandalon dehidratimin.

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje. Ideal si baze makeup-i

paketimi

50 ml

perberja

Kompleksi mbrojtes i lekures:

Bisabolol

Acid hialuronik

Squalane

Isis

Izomerat i sakaridit

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.