Latte Solare Abbronzante Protettivo SPF 30 – Viso

L2,550

Ka stok

In Stock

SKU: 2206

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndihmon ne marrjen e nje ngjyre graduale dhe te sigurt, pa u djegur. Permban vaj monoi, i cili ne veprim sinergjik me vajin e arganit dhe avokados ndihmon ne rritjen e elasticitetit te lekures dhe hidratimin e saj. E pasur me nje arome te mrekullueshme monoi. Aplikohet dhe perthithet lehtesisht nga lekura.

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

perdorimi

Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell dhe masazhojeni ate . Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

paketimi

150 ml