NS ORGANIC CERTIFIED PROTECTIVE MOISTURIZING-8727E

L1,300

Ka stok

In Stock

SKU: 12964

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues dite për lekurë sensitive.

  • Rhodiola rosea është e pasur me acide organike, mangan, bakër, zink, vajra esencialë dhe flavonoide.
  • Hidrolati organik Rhodiola Rosea rrit funksionet mbrojtëse të lëkurës.
  • Ka një efekt qetësues dhe mbron nga ekspozimi ndaj mjedisit.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

perdrimi

Aplikoni një sasi e vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë.

permban

Hidrolat organik rhodiola rosea, Vaj organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, Vitamin E.

paketimi

50 ml