Pro Immune Serum

L3,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10224

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum i cili forcon barrieren e lekures sensitive.

specifikime

– Mbron lekuren nga stresi oksidativ

– Rrit aftesine mbrojtese te lekures nga faktoret e jashtem (ajri i ndotur, ndryshimet e temperatures, rrezatimet uv)

– Redukton rrudhat e shkaktuara nga dehidratimi i lekures

– Hidraton dhe shkelqen lekuren tuaj

perdorimi

Aplikoni serumin 2 here ne dite. Lereni te absorbohet dhe me pas vendosni kremin e dites.

Ideale eshte perdorimi i Pro immune serum me Anti-pollution cream.

paketimi

30 ml

permban

Beta glukan

Ektoina

Acid hialuronik

Alantoina

Bisabolol

Vitamin E

Izomerat i sakaridit

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.