Soothing Gel Toner

L2,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2427

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik për lekura sensitive.

– Ruan ekuilibrin dhe vitalitetin e lëkurës.

– Lehtëson shenjat e irritimit(skuqje, enjtje)

– Qetëson dhe hidraton lëkurën.

Nuk përmban: Konservante, parfum dhe gluten.

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

200 ml

perberja

Kompleksi i ndjeshem

Aloe vera