Bergamot Oil

L2,650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10812

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial bergamot (Citrus bergamia) 100% i paster.

specifikime

Aromë: e ëmbël, frutash

Vetitë: inspiruese, gjallëruese, frymëzuese

Metoda e Përpunimit: I presuar në të ftoftë nga lëkura e freskët e frut

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Kombinohet mirë me vaj cedarwood, rosewood, mandarine dhe kamomili

paketimi

30 ml