PUMPKIN SPICE OIL BLEND 1 OZ

L2,600

Ka stok

In Stock

SKU: 14109

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Përzierje e vajit të kungullit dhe erëzave të kanellës, cardamom, arrës muskat, xhenxhefil, karafil.

Aroma: Erëz e këndshme, e ëmbël.

Përbërësit: Vaj të lëkurës së mandarinës dhe portokallit, vaji i lëvores së kanellës, vaj i farës së kardamom, vaj i bërthamës së arrës muskat, vaj i rrënjës së xhenxhëfilit, vaj i sythit të karafilit.

PERDORIMI

Për përdorim në aromaterapi. Shtoni në një difuzor deri në 30 pika në 30 ml ujë.

PAKETIMI

30 ml.