Oregano Oil

L2,800

Ka stok

In Stock

SKU: 11766

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial rigoni (Origanum vulgare) 100% i pastër.

specifikime

Aroma: Pikante

Vetitë: Pastruese, përfshirëse, ngushëlluese.

Kombinohet mirë me: Vaj kamomili, eukalipti, mente dhe vaj esencial i pemës së cajit (tea tree)

Metoda e perpunimit: Lule të thara të distiluara në avull

paketimi

30 ml